Zanimljivosti

24.04.2015.

X Factor: suze, premišljanja, gladijatorska borba Drama u X Factor-u
foto: PR Photo
X Factor: suze, premišljanja, gladijatorska borba

Nova faza „Bootcamp“ nije nimalo laka, ni za koga...

Od nedelje, 26. aprila, na TV Prva ćemo gledati novu fazu u drugom po redu regionalnom X Factor-u – po svemu sudeći, ovaj stadijum takmičenja nije nimalo lak, kako za takmičare, tako i za žiri!

Bootcamp je doneo pravu dramu – novitet pod nazivom „izazov šest stolica“, lavovska borba, suze, stres, ali i onesvešćivanje – talentovana babica Katarina Simić, koja se na audiciji predstavila numerom „It's Raining Men“, izgleda nije mogla da podnese pritisak, pa se onesvestila na bini, a u pomoć su joj prvi pritrčali Željko i Tonči!

Ni ostala dva člana žirija stres nije zaobišao, pa je Massimo rekao da će završiti u bolnici, dok je Aleksandra zaplakala – sve ovo ćemo gledati u nedelju, na TV Prva, od 21 čas, i u ponedeljak, od 22 časa!

Kandidati, sudije – držite se!

Ostavi
komentar

Povezano