Novosti
The Avalanches
foto: PR photo
Vraća nam se The Avalanches

Šesnaest godina ćutanja i novi spot
Poslednji album “Since I Left You“ su izbacili 2000-te godine. Ostavili su nas dobrih 16 godina. Dugo su se vrtele glasine njihovog comebacka a oni tek sad najavljuju novi album „Wildflower“ koji će biti objavljen 8. jula.
Prva pesma sa novog albuma zove se Frankie Sinatra. Inspirisana je zaraznim, starim karnevalskim zvukom. Robbie Chateru i Tony Di Blasiju pridružili su se Danny Brown i MF Doom sa vokalima a pesma ima i delove legendarnih tradicionalnih zapisa u izvođenju pevača kalipso pesama Wilmoth Houdinija kao i melodije čuvenog kompozitorskog tandema Rodgers & Hammerstein.
Video su režirali Fleur i Manu, koji su radili Energy video od Drake-a. Sigurnno se sećate njihove trilogije Midnight City, Reunion i Wait koju su ekranizovali za M83. Video Frankie Sinatra je sniman u luci New Orleansa i prati avanture lokalnog stanovništa na vašaru nakon slučajnog konzumiranja halucinogenih droga i gubitka kontrole sa stvarnošću.
- the avalanches /
- comeback /
- Fleur i Manu /
- Drake /
- M83
Povezano
-
Drake: novi album iz vedra neba
„If You're Rading This It's Too Late“
-
Organic Toy u Fest-u 15. februara
Nove numere i dobre stare stvari
-
Zvezde čitaju negativne komentare o sebi
Koliko Tviteraši mogu da budu maliciozni...
-
Carly Rae Jepsen: uskoro povratak na scenu
Izašla prva promo fotografija
-
Madonna na novom Kanyeovom albumu
Najavljena i saradnja s Drakeom
-
Big Sean: pogledajte novi spot za „Blessings"
U videu i Drake i Kanye
-
Missy Elliot se vraća na scenu?!
Umesto Grammy dodele, pravac studio...
-
CHIC najavili povratak na scenu
E, ovo se zove comeback
-
Gwyneth Paltrow: pogledajte brodvejske verzije rap hitova
Glumica sjajno zabavila publiku kod Jimmya Fallona
komentar