Novosti
06.01.2020.
foto: Youtube screenshot
Još jedan razlog da volimo Pet Shop Boys
Treći singl nadolazećeg albuma
Hiperproduktivni duo Pet Shop Boys sprema nam novi album, njihov četrnesti. Zvaće se Hotspot i zakazan je za 24. januar, nakon čega će ubrzo krenuti na turneju!
Album izlazi za Kobalt Records, a na njemu će biti deset pesama koje su napisane u Nemačkoj i Kaliforniji. Za sada je najavljen singlovima Burning The Heather i Dreamland, prvobitno planiranu za Year & Years album.
Za novu pesmu Monkey Business kažu da je njihova prva groove traka. Kao njihovi veliki fanovi, moramo da ih podsetimo na period kada su se družili sa Robbiem Williamsom. Kako god da pesmu najavljuju, više smo nego zahvalni na njoj. Od tri, svakako nam je najdraža.
Povezano
-
Pet Shop Boys najavili Hotspot
Novi album stiže krajem januara
-
EXIT Festival 2014: Najjači utisci nakon prvog poluvremena
Veterani vs. novajlija
-
Završen EXIT, selimo se na Sea Dance!
-
Pet Shop Boys ulaze u studio u novembru
Čuveni dvojac „kuva“ nešto novo
-
The Gift sutra u Bitefu
Ne propustite ultimativno Brit Pop iskustvo...
-
Počeo 15. EXIT!
Stromae zasenio Pet Shop Boys!
-
Žuta sreda: Porodica Knowles kao španska serija
Beyonce otkrila da ima još jednu sestru!!!
-
Italo disco
Zaraza koja je harala Evropom
-
Pet Shop Boys na otvaranju EXIT-a 10. jula


komentar