Naša preporuka

24.11.2016.

Niall Horan napravio 1800 crteža za debi singl
foto: Youtube screenshot
Niall Horan napravio 1800 crteža za debi singl

Pogledajte upravo objavljeni spot

Još jedan bivši član globalnog fenomena One Direction je krenuo solo. Niall Horan već neko vreme gura singl This Town - prvo kroz one take video iz studija, onda Tiesto remiksom i TV nastupima... sada je tu i lyric video
 
Režirao ga je Marius Franc uz kreativno vođstvo Sky Shields. Kažu da je iskorišćeno 1800 rukom crtanih ilustracija koje su nastale u periodu od dve nedelje. 
 
Pesma koju je Horan napisao uz pomoć ljudi kao što su Jamie Scott, Mike Needle i Daniel Bryer, producirana je od strane maga kakav je Greg Kurstin
 
Veliki smo fanovi ovog singla. Prirasta nam srcu svakim novim slušanjem. Čini se da zaista ima prostora za ovaj mili pop kakav nam je plasiran. Deluje osvežavajuće u odnosu na ostatak agresivnog EDM-a koji nam se servira i jedva čekamo da čujemo šta nam je Niall još spremio. 
 
 
Ostavi
komentar