Koncerti
Bisera Veletanlić
foto: PR Photo
Bisera Veletanlić 29. decembra na Kolarcu

Tradicija se nastavlja!
Jedan od najupečatljivijih vokala stare Jugoslavije, Bisera Valentalić, nastupiće na novogodišnjem koncertu u Kolarcu, u nedelju, 29. decembra!
Zbog velike posećenosti koncerata održanih proteklih godina, Skupština grada Beograda i Bisera su odlučili da i ove godine nastave tradiciju, pa ćemo tako opet moći da uživamo u velikim hitovima ove dame, ali i u izvođenjima kvalitetnih muzičkih gostiju koji će se pojaviti na koncertu!.
Naime, planirano je da pored Bisere nastupe i Bojana Stamenov, Vasil Hadžimanov Band, čelista Vartan Baronian, Aleksandar Nikolić na bandoneonu, ali i jedan gost iznenađenja!
Koncert se održava u Velikoj sali Kolarčeve zadužbine, a ulaznice možete nabaviti po ceni od 1800 i 2000 dinara.
Vidimo se!
Povezano
-
Humanitarni jazz maraton na Kolarcu
Tri sjajna jazz koncerta
-
BGF: Koncert koji je sa punim pravom svrstan u ciklus Bizarrte
Koncert za reciklirano đubre i orkestar
-
Operski Gala koncert na Kolarcu 4. februara
Najlepše arije i proslava Dana Velike dvorane
-
Koncert Iz Novog sveta 24. aprila na Kolarcu
Eiđi Oue prvi put sa Filharmonijom
-
Jurij Revič 14. aprila po treći put pred Beogradskom publikom
-
BGF: Večna ljubav Romea i Julije
Drugi koncert ciklusa „Bez teksta“
-
Isabelle Faust po treći put sa Beogradskom Filharmonijom u petak 21.2.
-
BGF: Pravo sa američke na evropsku turneju
A generalna proba na Kolarcu
-
Vasilisa na Kolarcu 24. maja
komentar